Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x21

Outpost 22

Të ndarë nga fëmijët e tyre, Megi, Gabrieli dhe Rosita ndjekin një kolonë ushtarake drejt një destinacioni misterioz. Ezekieli, Keli, Negani dhe Ani e gjejnë veten në një kantier pune. Daryl dhe Carol ndjekin një tren që ka marrë Connie në bord.

The Walking Dead: 11×21 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×21 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×21 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×21 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×21 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×21 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×21 me Titra Shqip
Oct. 30, 2022
Shpërndarë0