Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x20

What's Been Lost

Daryl dhe Carol hetojnë vendndodhjen e miqve të tyre pasi Pamela i zhduku ata nga Commonwealth. Fatkeqësisht, kryesimi i tyre i vetëm është Hornsby. Ndërkohë, Pamela i kërkon Yumikos të ndjekë penalisht Eugene në emër të Commonwealth.

The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×20 me Titra Shqip
Oct. 23, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit