Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x19

Variant

Eugjeni shkon në arrati dhe Mercer është ngarkuar ta gjejë atë; Grupi i Aaronit përballet me një ndërlikim në rrugë.

The Walking Dead: 11×19 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×19 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×19 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×19 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×19 me Titra Shqip
Oct. 16, 2022
Shpërndarë0