Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x18

A New Deal

Carol bën një marrëveshje me Pamelën për të fshirë fletët në emër të miqve të saj. Aaroni, Xheri, Lidia dhe Elija shkojnë në rrugën për në Oceanside për t’i plotësuar ato në një plan. Komonuelthi feston Ditën e Themeluesve.

The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×18 me Titra Shqip
Oct. 09, 2022
Shpërndarë0