Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

The Walking Dead (2010) me Titra Shqip: 11x17

Lockdown

Daryl dhe Negan nxitojnë në Commonwealth për të ndaluar Hornsby të ndjekë familjet e tyre. Pamela merret me protestuesit që kërkojnë drejtësi për krimet e Sebastianit. Mercer ka nevojë për ndihmën e Rositës për të luftuar një tufë.

The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
The Walking Dead: 11×17 me Titra Shqip
Oct. 02, 2022
Shpërndarë0