Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x9

Are We Colleagues?

Me një të dhënë të lënë nga ai vetë në një video që bëri një vit më parë, Ji Hyuk nxiton të gjejë tradhtarin brenda agjencisë. Megjithatë, Je Yi ia kthen shpinën Ji Hyuk pasi ndihet e tradhtuar prej tij. Ndërkohë, Ji Hyuk nxiton në vendin ku po takohen Baek Mo Sa dhe Zëvendës Komisioneri Do.

The Veil: 1×9 me Titra Shqip
Oct. 15, 2021
Shpërndarë0