Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x8

It All Starts Now

Ji Hyuk tani e njeh personin që i ka lënë atij një gjurmë të dhënash për kujtesën e tij të humbur. Mes kolapsit të Byrosë së Inteligjencës së Jashtme, Ji Hyuk dhe Ye Ji janë një hap më afër zbulimit të qëllimit pas objektivit të Sangmuhoe. Ndërkohë, Ji Hyuk zotohet të mbajë premtimin e tij me Su Yeon.

The Veil: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 09, 2021
Shpërndarë0