Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x7

Sangmuhoe

Ji Hyuk dhe Je Yi zbulojnë se një organizatë e quajtur Sangmuhoe ishte pas të shtënave të Su Yeon. Ndërsa janë në ndjekje të organizatës, ata përballen papritur me një identitet tjetër të panjohur. Ndërkohë, shefi Ha ndihmon Ji Hyuk të plotësojë boshllëqet e kujtesës së tij të fragmentuar.

The Veil: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 08, 2021
Shpërndarë0