Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Veil (2021) me Titra Shqip: 1x6

Fire At Will

Ji Hyuk bëhet një i dyshuar dhe ndiqet nga NIS. Ai nuk mund t’i besojë askujt dhe ka vetëm një zgjedhje. Për të gjetur gjuajtësin e Su Yeon dhe për të gjetur prova për të vërtetuar pafajësinë e tij. Ndërkohë, drejtori Kang Pil Ho merr përsipër çështjen dhe përpiqet të sjellë Ji Hyuk.

The Veil: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 02, 2021
Shpërndarë0