Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 707 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x9

The Simple Intimacy of the Near Touch

Stefani dhe Damon kthehen në Mystic Falls me kërkesë të Sybilit pasi ajo është ende në kërkim të objektit historik. Bonnie kthehet nga Parisi e veshur me një gjak të poshtër të Enzos duke e bërë Caroline, të pyesë veten nëse ajo do të bëhet një vampir. Stefan, Damon, Caroline, Bonnie dhe Enzo të gjithë marrin pjesë në konkursin Miss Mystic Falls ku Sybil vazhdon të tall Damon me kujtimet e Elenës.

The Vampire Diaries: 8×9 me Titra Shqip
Jan. 20, 2017
Shpërndarë0