Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 706 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x8

We Have History Together

Stefan dhe Damon marrin pjesë në një grup mbështetës për menaxhimin e zemërimit në kërkim të viktimës së tyre të ardhshme. Sybil është ende gjallë dhe mëson një grup nxënësish të shkollave të mesme, të cilët më vonë do t’i përdorë si mjet për ta shtyrë Caroline të gjejë një objekt historik që mund të përdoret kundër saj. Ndërkohë, Stefani dhe Damon vazhdojnë angazhimin e tyre ndaj Kejdit teksa testojnë moralin e një doktoresheje të re, Tarës.

The Vampire Diaries: 8×8 me Titra Shqip
Jan. 13, 2017
Shpërndarë0