Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 765 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x7

The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You

Përballë pasojave nga ndërveprimi i tij me Kejdin, Stefani është i vendosur që një gjë të shkojë siç duhet – prag të Krishtlindjes me Caroline. Megjithatë, kur Damon dhe Sybil prishin darkën e tyre të Krishtlindjes, së cilës iu bashkuan Alaric, Matt dhe Peter, gjërat shpejt marrin një kthesë të errët dhe të shtrembëruar. Ndërkohë, në një seri rikthimesh në të kaluarën e Stefanit, përpjekja e Kejdit për ta joshur atë me axhendën e tij misterioze e lë Stefanin përballë një vendimi të paimagjinueshëm.

The Vampire Diaries: 8×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 8×7 me Titra Shqip
Dec. 09, 2016
Shpërndarë0