Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 724 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x6

Detoured on Some Random Backwoods Path to Hell

Kur fëmijët e saj bëhen fokusi i planit të fundit të Sirenës, Caroline merr masa drastike për të siguruar që asgjë të mos e pengojë familjen e saj të sigurt. Në një garë kundër kohës, Stefani zotohet të bëjë gjithçka që mundet për të shpëtuar binjakët, ndërkohë që tensionet mes Alaric dhe Caroline vlojnë, duke i bërë ata të përballen me disa realitete të ashpra për të ardhmen e familjes së tyre. Ndërkohë, kur Enzo e gjen veten të paaftë për të luftuar lëvizjen e fundit të Sybilit, Stefani zhytet në nënndërgjegjen e tij dhe gjatë rrugës, nis një zinxhir ngjarjesh që e lënë atë përballë një vendimi që ndryshon jetën.

The Vampire Diaries: 8×6 me Titra Shqip
Dec. 02, 2016
Shpërndarë0