Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 730 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x4

An Eternity of Misery

I ngarkuar me gjetjen e një objekti misterioz, misioni i fundit i Damonit e çon atë në Teksas, ku një përplasje e dhunshme me Peter Maxwell çon në një zbulim befasues. Ndërkohë, pasi fitojnë dorën e sipërme në luftën e tyre për të shpëtuar Damon dhe Enzo, Stefan dhe Alaric bashkohen dhe zbulojnë origjinën e forcës misterioze me të cilën po përballen. Më në fund, Matt kthehet në përleshje pasi e kaluara dhe e tashmja e tij përplasen në një mënyrë të papritur.

The Vampire Diaries: 8×4 me Titra Shqip
Nov. 11, 2016
Shpërndarë0