Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 714 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x2

Today Will Be Different

Pasi mësojnë se dikush nga e kaluara e Stefanit mund të jetë objektivi tjetër i Damon dhe Enzo, Stefan, Bonnie dhe Caroline shkojnë në Karolinën e Veriut. Atje, Bonnie merr masa drastike në një përpjekje për të çliruar Enzon nga çdo gjë që ka mbi të. Në Armory, Alaric dhe Georgie ndeshen me një simbol misterioz që mund të lidhet me forcën e mbinatyrshme që kontrollon Damon dhe Enzo. Më në fund, Caroline merr një surprizë të papritur nga Stefan.

The Vampire Diaries: 8×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 8×2 me Titra Shqip
Oct. 28, 2016
Shpërndarë1