Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 654 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x13

The Lies Will Catch Up To You

Damon dhe Alaric vijnë ballë për ballë me një armik të vjetër pasi marrin një armë që mund të jetë në gjendje të shkatërrojë Kejdin. Stefani mbahet rob nga një i njohur befasues dhe detyrohet të përballet me një sekret të errët nga e kaluara e tij. Ndërkohë, Caroline dhe Matt përpiqen të pengojnë historinë e dhunshme të Stefanit që ta shkatërrojë atë. Kejdi e përqendron vëmendjen e tij te Bonnie dhe gërmon thellë në mendjen e saj.

The Vampire Diaries: 8×13 me Titra Shqip
Feb. 17, 2017
Shpërndarë0