Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 736 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x11

You Made a Choice to Be Good

Kejdi kthehet në Mystic Falls dhe i paraqet Damon dhe Stefan detyra shtesë, secila me pasoja të paimagjinueshme. Edhe me rritjen e tensionit në miqësinë e tyre, Caroline dhe Matt bëjnë çmos për të mbrojtur banorët e qytetit nga oreksi i Kejdit për shpirtrat e tyre. Bonnie dhe Enzo u nisën në një udhëtim romantik, duke marrë zilen me vete me shpresën për ta mbajtur atë të sigurt.

The Vampire Diaries: 8×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 8×11 me Titra Shqip
Feb. 03, 2017
Shpërndarë0