Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 731 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 8x10

Nostalgia's a Bitch

Sybil hakmerret ndaj Damonit duke e vënë atë në një gjendje katatonike. Caroline dhe Bonnie hyjnë në mendjen e Damonit dhe ndeshen me fytyra të njohura nga e kaluara, vetëm për të zbuluar se Stefani është çelësi i fatit të Damonit. Është një garë me kohën për zilen pasi Sybil dhe motra e saj Seline kalojnë për kontrollin e saj.

The Vampire Diaries: 8×10 me Titra Shqip
Jan. 27, 2017
Shpërndarë0