Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 931 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x9

Cold as Ice

Me pushimet në lëvizje të plotë, një kërkim për Julian i çon Damon dhe Stefan në një qytet të vogël jashtë Mystic Falls. Ndërsa menaxhon një makinë lodrash për pushime në Kolegjin Whitmore, Bonnie kërkon ndihmë nga Nora dhe të dy krijojnë një miqësi të pamundur.

Diku tjetër, Caroline bën çmos për të lundruar në jetën e saj të re si një vampir shtatzënë, ndërsa Alaric rritet i shqetësuar se shtatzënia po e ndikon atë më shumë sesa po e lë. Më në fund, pasi e gjen veten në mosmarrëveshje me Damonin, Stefani detyrohet t’i marrë gjërat në duart e tij, duke nisur një zinxhir tragjik ngjarjesh që e lë jetën e tyre të ndryshuar përgjithmonë.

The Vampire Diaries: 7×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×9 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×9 me Titra Shqip
Dec. 10, 2015
Shpërndarë0