Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 971 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x8

Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me

Ndërsa Julian dhe Lily organizojnë një festë për të festuar përvjetorin e Mary Louise dhe Norës, Stefan dhe Damon vënë në lëvizje një plan të rrezikshëm për të eliminuar një kërcënim të ri të paraqitur nga Julian. Ndërkohë, pas një zbulimi të madh të zbuluar nga Valerie, Caroline është e detyruar të përballet me realitetin e saj të ri, edhe pse kërcënon të shkatërrojë marrëdhënien e saj me Stefanin. Më në fund, e vendosur për të bërë atë që është më e mira për familjen e saj, Lily merr vendimin më të vështirë të jetës së saj.

The Vampire Diaries: 7×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×8 me Titra Shqip
Nov. 26, 2015
Shpërndarë1