Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 778 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x7

Mommie Dearest

Në mënyrë që të kuptojnë Lily për mënyrat manipuluese të Julianit, Stefan dhe Damon përballen me nënën e tyre me kujtime të dhimbshme nga fëmijëria e tyre. Megjithatë, kur Lily zbulon një sekret të errët që ajo e ka mbajtur për më shumë se 160 vjet, Stefan dhe Damon mbeten duke vënë në dyshim gjithçka që kanë ditur ndonjëherë për familjen e tyre. I vendosur për t’i treguar veten Lilit, Enzo del ballë për ballë me Julian dhe e sfidon atë në një duel, por një kthesë e papritur kërcënon të komplikojë gjërat.

Diku tjetër, Matt e gjen veten në mes të një misteri të thelluar që përfshin banorët e Mystic Falls dhe bota e Caroline kthehet përmbys kur Valerie i zbulon asaj disa lajme që i ndryshojnë jetën.

The Vampire Diaries: 7×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×7 me Titra Shqip
Nov. 19, 2015
Shpërndarë1