Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 762 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x6

Best Served Cold

Pasi u ribashkua me ish dashurinë e saj Julian, Lily organizon një darkë për ta prezantuar atë me Damon dhe Stefan dhe për të shpallur paqen midis familjes së saj të Heretikëve dhe banorëve të Mystic Falls. Damon dhe Stefan e gjejnë veten në një ngërç kur kuptojnë se kanë pikëpamje të ndryshme se si të trajtojnë ardhjen e Julian. Në festë, Bonnie dhe Matt zbulojnë një mister të çuditshëm që përfshin disa banorë që nuk dyshojnë, ndërsa një zbulim shkatërrues bën që Alaric të arrijë pikën e tij të thyer.

The Vampire Diaries: 7×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×6 me Titra Shqip
Nov. 12, 2015
Shpërndarë0