Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 800 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x5

Live Through This

Pasi kuptoi spiralen në rënie në të cilën ishte, Damon vendos se do të kthejë një fletë të re dhe se veprimet e tij duke ecur përpara do të bëhen siç duhet nga Elena. Lily përgatitet për ardhjen e një figure të veçantë nga e kaluara e saj, ndërsa Enzo nuk është i sigurt se çfarë të presë.

Diku tjetër, me nxitjen e Caroline, Stefani vjen ballë për ballë me Valerien dhe mëson disa detaje shqetësuese për të kaluarën e saj, ndërsa Enzo dhe Bonnie e gjejnë veten në mosmarrëveshje kur detyrohen të shmangin një kërcënim të dhunshëm. Më në fund, kur Bonnie mëson disa informacione shqetësuese që përfshijnë gurin Phoenix, ajo detyrohet të përballet me Alaric.

The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×5 me Titra Shqip
Nov. 05, 2015
Shpërndarë1