Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 634 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x22

Gods & Monsters (Fundi Sezonit 7)

Megjithë përpjekjet e tyre më të mira për të ndihmuar Bonnie-n në vështirësinë e tmerrshme me të cilën përballet tani, Damon, Enzo dhe Caroline kuptojnë se opsionet e tyre po mbarojnë dhe duhen marrë masa drastike. Me mundësinë e tyre të vetme për të shpëtuar shokun e tyre të shtrirë brenda Armory, Stefan i jep lajmin Caroline se ata mund të kenë nevojë për ndihmë nga një burim i pamundur – vajzat binjake të saj dhe Alaric.

Diku tjetër, Enzo e mban Bonnie-n të preokupuar duke e kthyer atë në kabinën e tyre, por kur plani i tij merr një kthesë të papritur, do t’i mbetet Damonit të bëjë sakrificën përfundimtare për të shpëtuar miqtë e tij më të ngushtë.

The Vampire Diaries: 7×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×22 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×22 me Titra Shqip
May. 13, 2016
Shpërndarë0