Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 702 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x20

Kill 'Em All

Me jetën e Bonnie-t në rrezik dhe një betejë të vështirë përpara tyre, Damon dhe Enzo udhëheqin detyrën për të shpëtuar Bonnie-n përpara se gjendja e saj të përkeqësohet. Stefan bashkohet pa dëshirë me Matt për hir të Bonnie dhe zbulon të vërtetën pas zemërimit të Matt ndaj tij.

Diku tjetër, e vendosur për të ndihmuar shoqen e saj më të mirë, Caroline bashkohet me Alaric në një mision dhe shpejt e kupton se sa shumë i ka munguar dikur stili i saj i mbinatyrshëm i jetesës. Më në fund, pasi plani i tyre merr një kthesë të papritur, Damon merr një vendim fatal që do të ndryshojë përgjithmonë marrëdhënien e tij me Bonnie.

The Vampire Diaries: 7×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×20 me Titra Shqip
Apr. 29, 2016
Shpërndarë0