Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 929 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x2

Never Let Me Go

Kur një vendim impulsiv nga Damon kërcënon të zbulojë një marrëveshje të negociuar me kujdes midis Stefanit dhe Lily, ai nuk ka zgjidhje tjetër veçse të korrigjojë me nënën e tij përpara se gjërat të dalin më tej jashtë kontrollit. Megjithatë, Lily mbetet një hap përpara dhe realizon një plan të ashpër që godet Damon aty ku dhemb më shumë.

Diku tjetër, pasi kthehet në Whitmore Collage, Alaric i drejtohet Bonnie-t për ndihmë me një objekt misterioz dhe potencialisht të rrezikshëm që ka marrë, ndërsa Matt detyrohet të marrë një vendim të rrezikshëm për jetën ose vdekjen. Ndërkohë, Caroline, e cila e gjen veten një peng në Lily dhe planin e heretikëve për hakmarrje, zbulon një detaj tronditës për të kaluarën e Stefanit.

The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×2 me Titra Shqip
Oct. 15, 2015
Shpërndarë0