Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 757 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x19

Somebody That I Used to Know

Kur përpjekjet e Enzos për të mbrojtur Bonnie përfundojnë duke vënë jetën e saj në rrezik, ata mësojnë se Rayna mund të mbajë çelësin e mbijetesës së saj. Me kohën që po mbaron dhe Rayna në frenat, Enzo dhe Bonnie bashkohen pa dëshirë me Damon, i cili është i dëshpëruar për të shpëtuar jetën e Bonnie-t dhe për të riparuar miqësinë e tyre të prishur.

Diku tjetër, kur Stefani udhëton për në Dallas dhe del ballë për ballë me Alaric, tensionet përshkallëzohen dhe ata detyrohen të përballen me pasojat e mungesës së Stefanit në jetën e Caroline. Më në fund, Enzo mëson motivet e vërteta të The Armory pas kërkimit të tyre për Bonnie.

The Vampire Diaries: 7×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×19 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×19 me Titra Shqip
Apr. 22, 2016
Shpërndarë0