Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 710 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x17

I Went to the Woods

Pas vendimit fatal të vëllait të tij, Stefani zgjohet dhe e gjen veten të hedhur në një situatë jete ose vdekjeje me vetëm instinktet e tij themelore për t’u mbështetur. Me kohën që punon kundër tij, ai nis një udhëtim mbijetese ndërsa detyrohet të përballet me një dëm të pakthyeshëm të jetës që Damon i ka bërë marrëdhënies së tyre.

Ndërkohë, i dëshpëruar për të shpëtuar vëllain e tij, Damon ndjek një drejtim të pazakontë që ka hasur, ndërsa Matt dërgon Valerie në Dallas për të kërkuar ndihmën e Alaric në kërkimin e Stefanit. Më në fund, kur Rayna zbulon shfaqjen e një kërcënimi të ri, ajo niset në misionin e saj për të gjetur Stefanin përpara se të tjerët.

The Vampire Diaries: 7×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×17 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×17 me Titra Shqip
Apr. 08, 2016
Shpërndarë1