Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 882 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x16

Days of Future Past

Në një përpjekje për t’i rregulluar gjërat me vëllain e tij, Damon ofron që t’i transferohet mbresë së Stefanit në mënyrë magjike, vetëm për të zbuluar se kjo mund të vijë me disa pasoja të papritura. Me kohën që po mbaron dhe Rayna po afrohet me Stefanin, Valerie përpiqet dëshpërimisht të arsyetojë me Damon para se të jetë tepër vonë.

Diku tjetër, pasi akuzohet për largimin e Raynës nga The Armory, Enzo përpiqet të pastrojë emrin e tij, por jo përpara se një përplasje e dhunshme me Norën ta detyrojë atë të bëjë një zbulim shqetësues.

The Vampire Diaries: 7×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×16 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×16 me Titra Shqip
Apr. 01, 2016
Shpërndarë1