Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 751 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x15

I Would for You

Ndërsa Stefan dhe Valerie kërkojnë për një barishte magjike që mund ta mbajë atë të fshehur nga Rayna, Damon del me planin e tij për ta hequr atë përgjithmonë. Megjithatë, ndërsa ishte në The Armory, Bonnie bën një zbulim tronditës për Raynën që e ndalon planin e Damonit.

Diku tjetër, një bisedë me Caroline e lë Stefanin të vërë në dyshim të ardhmen e tyre së bashku, ndërsa Matt vendos se mund të jetë koha për të marrë vërtet një qëndrim kundër vampirëve të Mystic Falls. Më në fund, ndërsa kapitulli i mesëm i sezonit afrohet drejt fundit, dëshira e Damonit për të hequr veten nga loja rritet ndërsa ai garon për të përfunduar biznesin e papërfunduar me Stefanin dhe Bonnie.

The Vampire Diaries: 7×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×15 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×15 me Titra Shqip
Mar. 04, 2016
Shpërndarë1