Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 749 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x14

Moonlight on the Bayou

Për të joshur një gjahtar hakmarrës vampirësh të quajtur Rayna Cruz larg miqve të tij në Mystic Falls, Stefani shkon në New Orleans, ku Valerie ka mësuar për një shtëpi të sigurt që mund ta mbrojë atë. Pasi atje, ai del ballë për ballë me Klaus Mikaelson, i cili së shpejti bëhet i dyshimtë për mbërritjen e papritur të mikut të tij të vjetër në qytetin e tij.

Ndërkohë, Enzo, i cili po punon në emër të një organizate misterioze të quajtur The Armory, i afrohet Damon dhe Bonnie me një plan që mund ta mbrojë Stefanin nga Rayna. Më në fund, pasi mëson se Alaric ka vendosur të niset menjëherë për në Dallas me binjakët, Caroline ofron t’i shoqërojë ata në udhëtim dhe e gjen veten duke menduar për të ardhmen e saj në Mystic Falls.

The Vampire Diaries: 7×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×14 me Titra Shqip
Feb. 26, 2016
Shpërndarë1