Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 688 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x13

This Woman's Work

Kur komplikimet nga shtatzënia e saj e mbinatyrshme e lënë jetën e Caroline të varur në balancë, Stefan dhe Valerie marrin masa ekstreme për ta shpëtuar atë dhe foshnjat. Ndërkohë, pasi zbuloi një sekret të errët për Damonin, Enzo përdor informacionin për ta detyruar Damonin që ta ndihmojë atë të gjurmojë Rayna Cruz, një gjahtar i pamëshirshëm vampirësh që është i lirë. Megjithatë, kur veprimet e Damonit pa dashje i vendosin të gjithë ata që do në rrugën e Raynës, ai detyrohet t’i rregullojë gjërat para se të jetë tepër vonë.

The Vampire Diaries: 7×13 me Titra Shqip
Feb. 19, 2016
Shpërndarë0