Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 775 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x11

Things We Lost in the Fire

Me efektet traumatike të gurit Phoenix që dëmtojnë vëllain e tij, Stefani përpiqet të ndihmojë Damon të rimarrë kontrollin e tij mbi realitetin, ndërsa fshehurazi lufton me përvojën e tij në gur. Diku tjetër, Matt dhe Bonnie merren me pasojat pasi Julian dhe njerëzit e tij marrin përsipër Mystic Falls, duke e bërë Matt të dalë jashtë kontrollit dhe në telashe me një oficer të quajtur Penny.

Ndërkohë, Tyler kthehet në qytet për dushin e bebeve të Alaric dhe Caroline bën një zbulim shqetësues që përfshin Alaric dhe planin e tij të ardhshëm për foshnjat.

The Vampire Diaries: 7×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×11 me Titra Shqip
Feb. 05, 2016
Shpërndarë0