Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1596 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x10

Hell Is Other People

Pasi e gjen veten në fundin e gabuar të planit të Julianit për t’u hakmarrë për vdekjen e Lilit, Damon zgjohet dhe e gjen veten të bllokuar brenda gurit të Phoenix, i torturuar nga një përvojë traumatike nga koha e tij në Luftën Civile dhe i detyruar të përballet me demonin e tij më të errët për të dalë jashtë. . Nga jashtë, Bonnie është në një garë kundër kohës për të nxjerrë Damonin përpara se efektet e gurit Phoenix të pushtojnë dhe ta lënë atë të ndryshuar përgjithmonë.

The Vampire Diaries: 7×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×10 me Titra Shqip
Jan. 29, 2016
Shpërndarë0