Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1082 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 7x1

Day One of Twenty-Two Thousand, Give or Take

Pas një plani të shtrembëruar që la jetën e të dashurës së tij Elenës, i lidhur me atë të shoqes së tij më të mirë Bonnie, Damon detyrohet të lundrojë në realitetin e tij të ri pa dashurinë e jetës së tij. Një Bonnie e sapofuqizuar ka vendosur që ajo do të jetë busull morale e Damonit dhe e shikon me vëmendje, ndërsa ai, nga ana e tij, e ndjek me kujdes Alaric, pas humbjes së të fejuarës së tij Jo. Ndërkohë, ndërsa pret që Caroline të zgjidhë emocionet e saj, Stefani merr një rol aktiv në mbrojtjen e qytetit nga Lily dhe familja e saj e heretikëve, të cilët nuk kanë humbur kohë duke bërë kërdi në Mystic Falls.

Diku tjetër, Enzo përpiqet të gjejë vendin e tij në jetën e re të Lilit dhe shpejt detyrohet të vendosë se ku qëndrojnë besnikëria e tij e vërtetë. Më në fund, me aksionet më të larta se kurrë, Matt, i cili së fundmi ka përfunduar programin e tij të trajnimit të zëvendësit, bashkohet me Stefanin dhe Caroline për t’i ndalur heretikët, por një kthesë e papritur e ngjarjeve e lë njërin prej tyre në një pozicion të rrezikshëm.

The Vampire Diaries: 7×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 7×1 me Titra Shqip
Oct. 08, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit