Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 796 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x8

Fade Into You

Ndërsa Caroline dhe Elena përgatiten për të pritur Friendsgiving në konvikt, ata marrin disa lajme shpresëdhënëse nga Alaric dhe Stefan, të cilët kanë udhëtuar në Portland për të mbledhur disa informacione në lidhje me Coven të Binjakëve. Tyler është i vendosur të ndihmojë Liv pasi ajo dhe Luke zbulojnë disa informacione shqetësuese në lidhje me prejardhjen e tyre të shtrigave dhe planet e afërta që besëlidhja e tyre ka për ta. Ndërkohë, darka merr një kthesë drastike kur Jo, e cila ka zbuluar disa detaje të dhimbshme për të kaluarën e saj, e gjen veten duke luftuar për jetën e saj, duke e lënë Alaric të përpiqet të ndihmojë nga distanca. Më në fund, Kai bën një zbulim të rrezikshëm që e sjell atë një hap më afër lirimit të tij.

The Vampire Diaries: 6×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×8 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×8 me Titra Shqip
Nov. 20, 2014
Shpërndarë1