Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 837 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x7

Do You Remember the First Time?

Kur e kaluara kthehet për ta ndjekur, Elena është e detyruar të përballet me problemet e saj kokë më kokë. Pas një nate jashtë në mbledhjen e fondeve të Qendrës Mjekësore Whitmore, Jo i hapet Alarikut për të kaluarën e saj tragjike. Ndërkohë, Stefan, Matt dhe Enzo përdorin masa ekstreme kur Tripp fsheh informacion në lidhje me operacionin e tij të vrasjes së vampirëve dhe Caroline është në një garë kundër kohës kur Sherif Forbes kapet në mes të një plani të rrezikshëm. Diku tjetër, Tyler dhe Liv afrohen më shumë, dhe Damon pengohet në një të dhënë befasuese që rinovon shpresën e tij.

The Vampire Diaries: 6×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×7 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×7 me Titra Shqip
Nov. 13, 2014
Shpërndarë0