Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 803 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x6

The More You Ignore Me, The Closer I Get

Kur Alaric e kupton se Jo nuk mund të detyrohet, ai i kërkon Elenës të bëjë disa gërmime në sfondin e saj. Pasi mëson se Enzo është kapur nga Tripp, Caroline bashkohet me Matt dhe Stefan për ta shpëtuar atë përpara se Tripp të mësojë identitetin e tyre të vërtetë. E armatosur me disa informacione të reja për të kaluarën e saj, Sarah hyn në zyrën e Tripp-it dhe habitet kur gjen Matin atje, duke bërë disa hetime të tijat. Ndërkohë, Elena detyrohet të përballet me pasojat e veprimeve të saj dhe Jeremy bie në fund, duke u përplasur në një mënyrë shkatërruese. Së fundmi, Damon është i vendosur t’i marrë gjërat në duart e tij kur merr ndonjë lajm shqetësues.

The Vampire Diaries: 6×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×6 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×6 me Titra Shqip
Nov. 06, 2014
Shpërndarë0