Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 854 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x5

The World Has Turned and Left Me Here

Me Homecoming pranë, Elena fton Liamin të marrë pjesë në një festë në labirintin e misrit me të. Në vend që të marrë pjesë në festimet e kthimit në shtëpi, Caroline është e preokupuar pasi Stefan shfaqet papritur dhe ka nevojë për ndihmën e saj për të pastruar një rrëmujë të krijuar nga Enzo. Duke dëgjuar këshillën e Elenës për të qenë më social, Alaric merr pjesë me ngurrim në festë, por një aksident shkatërrues shpejt e lë atë dhe Jon të nxitojnë për të shpëtuar jetë. Diku tjetër, Tyler e gjen veten në një pozicion të rrezikshëm kur mallkimi i tij i ujqërve vihet në provë dhe një Stefan i turpëruar emocionalisht i del qartësisht Caroline për qëllimin e tij për të lëvizur nga Mystic Falls. Së fundi, Damon dhe Bonnie bëjnë një zbulim të rëndësishëm që ndikon në përpjekjen e tyre për t’u kthyer në shtëpi.

The Vampire Diaries: 6×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×5 me Titra Shqip
Oct. 30, 2014
Shpërndarë1