Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 822 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x4

Black Hole Sun

Kur Damon dhe Bonnie kuptojnë se zbulimi i një kohe në të kaluarën e Damon mund të sigurojë të dhëna për të gjetur rrugën e tyre në shtëpi, Damon detyrohet të rijetojë një nga ditët më të këqija të jetës së tij. Pas një përplasjeje të vështirë me Jo-në në spital, Alaric ndërhyn për të ndihmuar Jeremy-n të bashkojë jetën e tij dhe të përballojë humbjen e Bonnie-t. Diku tjetër, Stefan përpiqet t’i tregojë Elenës se si është të fillosh nga e para dhe të krijosh një identitet të ri, ndërsa një Matt që nuk dyshon e gjen veten në një situatë shqetësuese kur Tripp e lejon të hyjë në një sekret të errët. Së fundmi, Stefani, i cili është i dëshpëruar për të rifituar njëfarë normaliteti në jetën e tij, habitet kur shfaqet një vizitor i papritur.

The Vampire Diaries: 6×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×4 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×4 me Titra Shqip
Oct. 23, 2014
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit