Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 797 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x3

Welcome to Paradise

Në një përpjekje për të rikthyer pak argëtim në jetën e tyre, Elena e bind Caroline që ta takojë atë në gropën e notit ku ajo planifikon ta prezantojë me Liam. Tyler, ende duke punuar për të kontrolluar çështjet e zemërimit të tij, i kërkon Livit një nder dhe habitet kur ajo bën një rrëfim të papritur. Stefani mbërrin përsëri në Mystic Falls duke kërkuar Enzon dhe kapet në befasi kur vëren një ndryshim të çuditshëm tek Elena. Ndërkohë, në liqen, veprimet e Enzos bëjnë që Matt të bëjë një zbulim befasues dhe Jeremy bën një zbulim në lidhje me magjinë anti-magjike që mund të rrezikojë jetën e Elenës. Diku tjetër, Damon dhe Bonnie pengohen në të dhëna që i bëjnë ata të besojnë se nuk janë vetëm.

Oct. 16, 2014
Shpërndarë0