Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 761 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x21

I'll Wed You in the Golden Summertime

Është dita e dasmës së Alaric dhe Jo dhe Elena dhe Bonnie bëjnë çmos për të ndihmuar një Jo të stresuar me përgatitjet e minutës së fundit. Pasi zbulon disa lajme që ndryshojnë jetën që Damon i ka mbajtur prej tij, Stefani e merr vëllanë e tij në një udhëtim për t’i dhënë atij një perspektivë për të ardhmen e tij me Elenën. Diku tjetër, kur Caroline kthehet në Mystic Falls pasi u përball me pasojat e tërbimit të saj pa njerëzim, ajo fillon të korrigjohet me miqtë e saj dhe arrin të kuptojë perspektivat e saj dhe të Stefanit për të qenë së bashku. Më në fund, kur Bonnie fillon të ketë makthe të gjalla se Lily po vjen pas saj, ajo kërkon ndihmën e Matit për të rrëzuar Lily.

The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×21 me Titra Shqip
May. 07, 2015
Shpërndarë3