Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 864 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x2

Yellow Ledbetter

Duke e ditur se duhet të pajtohet me humbjen e Damonit, Elena i drejtohet Alarikut për ta ndihmuar atë të vazhdojë me jetën e saj. Enzo e bind Caroline të bashkohet me të ndërsa ai gjurmon një drejtim për të rikthyer Damon dhe Bonnie, por Caroline tronditet kur ata bëjnë një devijim të papritur dhe zbulojnë atë që Stefan ka bërë. Ndërkohë, Matt shqetësohet për Jeremy-n i cili po kalon kohë me Sarën, një vajzë misterioze që ka mbërritur së fundmi në Mystic Falls. Diku tjetër, Tripp, drejtues i programit të mbrojtjes së komunitetit, i bën një rrëfim interesant Matit për lidhjen e tij me qytetin. Së fundmi, me anën tjetër të shkatërruar dhe të zhdukur përgjithmonë, Damon dhe Bonnie bashkohen pa dëshirë për të zbuluar misterin se ku janë dhe si do të kthehen në shtëpi.

The Vampire Diaries: 6×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×2 me Titra Shqip
Oct. 09, 2014
Shpërndarë1