Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 810 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x10

Christmas Through Your Eyes

Me afrimin e festave, Bonnie përpiqet të përsërisë traditat e saj të preferuara, ndërsa kujton kohët më të lumtura me miqtë e saj. E paaftë për t’u kthyer në shtëpi në Mystic Falls për kohën e saj të preferuar të vitit, Caroline habitet kur Sherif Forbes i sjell asaj pushimet në Kolegjin Whitmore. Ndërkohë, pasi zbulon se Jo është zhdukur, Alaric i drejtohet Damonit dhe Elenës për ndihmë, ndërsa Liv dhe Luke e gjejnë veten në mosmarrëveshje kur Tyler u afrohet atyre me një plan të rrezikshëm. Diku tjetër, Jeremy ndihmon Matt të zbatojë një plan për të rrëzuar Enzon, por shqetësohet kur Matt i çon gjërat shumë larg. Së fundmi, Stefani detyrohet t’i japë Caroline disa lajme shkatërruese.

The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×10 me Titra Shqip
Dec. 11, 2014
Shpërndarë1