Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1008 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2itofferte.xyz

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x1

I'll Remember

Pasi kaloi katër muajt e fundit duke përballuar humbjen e Damonit në një mënyrë jokonvencionale dhe potencialisht të rrezikshme, Elena është rikthyer në Kolegjin Whitmore për fillimin e vitit të dytë. Në pamundësi për të vazhduar më tej, Caroline është e dëshpëruar për të gjetur një mënyrë për të ndryshuar magjinë anti-magjike që Udhëtarët kanë bërë mbi Mystic Falls dhe zhgënjehet kur thirrjet e saj drejtuar Stefanit mbeten pa përgjigje. Tyler, i cili është edhe një herë njeri, ka një përplasje në një portë futbolli që teston aftësinë e tij për të kontrolluar zemërimin e tij, ndërsa Matt shqetësohet se Jeremy po merret me humbjen e Bonnie në një mënyrë vetëshkatërruese. Alaric, i cili po përpiqet të përshtatet me jetën e tij të re si vampir, e gjen veten në një situatë të vështirë kur takon Jon, një mjeke e bukur në spitalin universitar. Së fundi, ndërsa të gjithë besojnë se Stefani nuk po ndjek një drejtim për të rikthyer Damon dhe Bonnie, Elena tronditet kur mëson të vërtetën e asaj që ai ka bërë në të vërtetë.

The Vampire Diaries: 6×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×1 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×1 me Titra Shqip
Oct. 02, 2014
Shpërndarë1

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit