Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 922 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 5x14

No Exit

Sjellja e Damonit përshkallëzohet nga shkatërruese në vdekjeprurëse. Stefan fillon të pendohet për bisedën e tyre të fundit dhe përpiqet të gjurmojë Damonin dhe të ndërhyjë. Dr. Wes thërret Udhëtarët për të vendosur një kurth që do të testojë miqësinë e Damonit me Enzon; dhe një bisedë mes Caroline dhe Stefan çon në një realizim të tmerrshëm.

The Vampire Diaries: 5×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 5×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 5×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 5×14 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 5×14 me Titra Shqip
Feb. 27, 2014
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit