Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 806 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x5

The Killer

Gjuetari i vampirëve rrëmben Jeremy, Matt dhe April dhe i mban peng në Grill dhe dy vëllezërit Salvatore nuk pajtohen se si të veprojnë. Klaus urdhëron Stefanin të sigurohet që Connor të mos vritet dhe Damon fillon të dyshojë në qëndrimin e vëllait të tij. Ndërkohë, profesori Shane i jep dorën Bonit në rifitimin e fuqive të saj.

The Vampire Diaries: 4×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×5 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×5 me Titra Shqip
Nov. 08, 2012
Shpërndarë1