Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 802 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x2

Memorial

Elena përpiqet të përballojë ndryshimet që po ndodhin në jetën e saj pas transformimit pasi dy vëllezërit gati sa nuk goditen për të vendosur se çfarë është më e mira për të. Damon vendos të ndihmojë Elenën në mënyrën e tij dhe i kërkon asaj të mbajë sekretin nga Stefan. Ndërkohë, një i panjohur arrin në qytet, Connor Jordan, i cili fillon t’i bëjë pyetje sherifit dhe kryebashkiakut. Veprimet e Jordanit e bindin Stefanin se ai është një gjahtar i rrezikshëm vampirësh. Jeremy dhe Matt janë të befasuar kur kanë takojnë April, një vajzë që dikur ishte në një akademi jashtë qytetit dhe tani po ndjek shkollën e mesme në Mystic Falls. Elena rrezikon të humbasë kontrollin por Caroline ndërhyn menjëherë. Damon i beson një personi të papritur.

The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×2 me Titra Shqip
Oct. 18, 2012
Shpërndarë1