Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1639 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
  • Server 2embedsb.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 4x10

After School Special

Rebeka rishfaqet në korridoret e Mystic Falls High dhe kontakton menjëherë Stefanin, Elenën dhe Caroline për të zbuluar të dhëna të mëtejshme për kurën. Babai i Bonnie-t, Rudy Owens, pranon rolin e kryebashkiakut duke marrë përkohësisht detyrën nga nëna e Tyler. Profesor Shane vazhdon të inkurajojë Bonnie-n që të njihet sërish me fuqitë e saj, por pasi i zbuloi shumë nga sekretet e saj personit të gabuar, ajo e gjen veten në rrezik. Ndërkohë, Damon dhe Matt po stërvitin Jeremy-n që të bëhet një gjuetar vampirësh, por Klaus nuk është i kënaqur dhe kërkon rezultate më të shpejta.

The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 4×10 me Titra Shqip
Jan. 17, 2013
Shpërndarë0