Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 961 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 3x18

The Murder of One

Damon dhe Stefan janë përqendruar në një plan të ri për të shkatërruar Klaus dhe për të informuar Elenën, Caroline dhe Matt për planin. Klaus kërcënon një person që është afër zemrës së Bonnie dhe Bonnie nuk mund të mos pranojë kushtet e tij. Rebeka gjen një mënyrë për ta bërë Finin të bashkëpunojë me të dhe Klaus.

The Vampire Diaries: 3×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 3×18 me Titra Shqip
Mar. 29, 2012
Shpërndarë0